Miejsce

Wszystkie konkurencje tegorocznych Mistrzostw odbędą się na terenie Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie, która jest nie tylko największą uczelnią tego typu w Polsce, ale także jedną z największych uczelni wychowania fizycznego w Europie. Na terenie uczelni znajduje nowoczesny kompleks obiektów sportowych i udogodnień, które będą dostępne dla zawodników podczas turnieju. Wszystko to znajduje się w obrębie jednego budynku.

(kliknij, aby zobaczyć większą mapkę)

Hala Główna (Hala sportów drużynowych)

Hala sportowa A (Hala sportów drużynowych)

Z powierzchnią 1400 m2 oraz miejscem dla 1000 widzów, ta hala jest idealna dla sportów drużynowych, takich jak siatkówka, koszykówka czy piłka nożna halowa. Podczas tegorocznych Mistrzostw będzie to miejsce rozgrywania najważniejszych konkurencji, łącznie z sobotnią galą finałową konkurencji Net i Freestyle.


Hala Freestyle’owa (Hala lekkoatletyczna)

Hala sportowa B (Hala lekkoatletyczna)

Cztery sektory tej hali oraz otaczająca je bieżnia dają łączną powierzchnię 2809 m2. Wysokiej jakości syntetyczna nawierzchnia, znajdująca się na sektorze 1 i 3 będzie używana podczas większości gier freestyle’owych oraz zapewni idealne warunki dla rozgrzewki zawodników. Dwa dodatkowe korty Footbag Net zostaną rozstawione na Sektorze 2. Trybuny tej hali mogą pomieścić 300 widzów.


Sale gimnastyczne

Oprócz dwóch dużych Hal sportowych, obiekt oferuje także dwie mniejsze sale sportowe (nr 1 i 4)  o powierzchniach ok 500 m2 każda. Zostaną na nich rozegrane konkurencje Footbag Net.


Inne udogodnienia

Po ciężkim meczu lub intensywnym shredzie każdy zawodnik będzie mógł zrelaksować się w jednym z barów lub kawiarni znajdujących się na terenie kampusu uczelni.


Adres

Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
ul. Marymoncka 34
00-968 Warszawa

Zobacz na mapach Google