Sponsorzy

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Planetfootbag jest światową organizacją non-profit, której głównym celem jest wspieranie sportu Footbag poprzez produkcję wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do profesjonalnego uprawiania Footbagu. Profity ze sprzedarzy sprzętu są zawsze przekazywane na wspieranie społeczności osób uprawiających Footbag. Oprócz rozwijania nowych produktów, planetfootbag jest jednym z głównych sponsorów większości turniejów Footbagu.

Calypso Fitness Club to sieć klubów, w których można nie tylko korzystać z zajęć fitness czy siłowni, ale również pograć w footbag! Do dyspozycji mamy 3 korty do badmintona, które spełnianią wymogi IFPA i idealnie nadają się do treningów footbag net. Po wysiłku polecamy relaks w saunie. Zapraszamy www.calyspo.com.pl.

Od 1983 roku, pracujemy bardzo ciężko dla cudownego sportu, jakim jest Footbag. Aby przeczytać więcej o nas, sprawdź link: http://worldfootbag.com/shop/company-history.

Największy wybór Footbagów oraz Footbagowych akcesoriów na Ziemi, znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Pragniemy wyrazić wdzięczność dla World Footbag Championship Operating Committee oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Footbagu za ich poświęcenie i niezliczone godziny pracy wolontariackiej nad sukcesem tegorocznych Mistrzostw Świata.

Producent wysokiej jakości odzieży termoaktywnej. Specjalnie dla nas firma Stoor wyprodukowała limitowaną serię sportowych koszulek z logo Mistrzostw Świata.
Zapraszamy na ich stronę internetową: www.stoor.pl

fancy footwork productions

AlmaMer Szkoła Wyższa

Policealne Studium Medycyny Sportu

Wyższa Szkoła Mazowiecka w Warszawie