Jak się dostać?

Samolotem

Warszawa posiada dwa lotniska. Głównym lotniskiem jest Lotnisko Chopina (http://www.lotnisko-chopina.pl), położone na południu miasta, w odległości ok. 10 km. od centrum, oraz ok. 19 km. od miejsca zawodów. Koszt taksówki z lotniska do centrum to ok. 40 zł, a na miejsce zawodów to ok. 100 zł. Lotnisko jest także dobrze połączone z miastem za pomocą transportu publicznego.

Airlines: Adria, Aerlingus, Aeroflot, АероСвіт, Air Baltic, Air France, Alitalia, Austrian, Belavia, British Airways, Czech Airlines, EL AL, Finnair, Jet Air, KLM, LOT, Lufthansa, Malev, Norwegian, SAS, Brussel Airlines, Swiss, TAP, Turkish Airlines, Spint Air, Eurolot.

Aby dostać się na miejsce zawodów, wsiądź w autobus linii 188 (kierunek: Gocławek Wschodni) i jedź do przystanku GUS (20 minut). Następnie przesiądź się na tramwaj 17 (kierunek: Zajezdnia Żoliborz) i jedź do przystanku AWF (30 minut). Będziesz potrzebował dwóch biletów jednorazowych.

Aby dojechać do hotelu IBIS, wsiądź w autobus linii 175 (kierunek: Pl.Piłsudskiego) i jedź do przystanku DWORZEC CENTRALNY (25 minut). Następnie, przesiądź się na autobus lini 127 (kierunek: Bródno-Podgrodzie) i jedź do przystanku MURANOWSKA (15 minut) Będziesz potrzebował dwóch biletów.

Aby dojechać do centrum miasta wsiądź w autobus 175 (kierunek: Pl.Piłsudskiego)  i jedź do przystanku CENTRUM (30 minut). Będziesz potrzebował jednego biletu.

Drugie z lotnisk znajduje się w Modlinie (http://www.modlinairport.pl/), 27 km od miejsca zawodów i 35 km od centrum Warszawy. Lotnisko rozpoczyna działalność w Lipcu 2012 roku.
Tanie linie: RyanAir, WizzAir.


Aby dostać się do Warszawy będziesz potrzebował dodatkowego transportu. Informacje na ten temat wkrótce się pojawią.

Aby wygodnie i samodzielnie wyszukać dogodne połączenia komunikacji miejskiej sprawdź stronę: http://warszawa.jakdojade.pl


Pociągiem

Istnieje wiele dogodnych połączeń z europejskimi stolicami i miastami w Polsce. Główna stacja, Dworzec Centralny znajduje się w samym centrum miasta.

Aby stamtąd dostać się na miejsce zawodów, wsiądź w tramwaj linii 17 (kierunek: Zajezdnia Żoliborz) i jedź do przystanku AWF (30 minut). Będziesz potrzebował jednego biletu jednorazowego.

Aby dojechać do hotelu IBIS, wsiądź w autobus  linii 127 (kierunek: Bródno-Podgrodzie) i jedź do przystanku MURANOWSKA (15 minut) Będziesz potrzebował jednego biletu.