Zakwaterowanie

Najlepszymi miejscami do zatrzymania się są:

1. Hotel IBIS

Posiadamy grupową rezerwację w wysokiej klasy hotelu IBIS, położonym 4,5 km od miejsca zawodów oraz 3 km od centrum miasta. Aby dostać się do miejsca zawodów, wsiądź w tramwaj linii 6 (kierunek: Ratuszowa-ZOO) i jedź do przystanku AWF (ok. 15 minut). Będziesz potrzebował jednego biletu. Hotel oferuje zarówno pojedyncze jak i dwuosobowe pokoje.

Rezerwuj bezpośrednio pisząc email na adres H3714@accor.com lub dzwoń pod numer (0048) 22-310-10-00. Adres: ul. Muranowska 2.

Pamiętaj, aby powiedzieć, że jesteś uczestnikiem Mistrzostw Świata w Footbagu a Twój numer rezerwacji to: 276942.

CENY (ze śniadaniem):

pokój 1-osobowy: 180 PLN os/noc
pokój 2-osobowy: 100 PLN os/noc

Zdjęcia:

IBIS HotelIBIS HotelIBIS Hotel

 

2. Camping Majawa

Oto najtańsza forma noclegu podczas mistrzostw (ceny zaczynają się od 30 PLN!) Możesz wybrać bungalow, domek letni lub miejsce na polu namiotowym. Wszystkie ceny są dostępne na stronie campingu (dostępnej w języku polskim, angielskim i niemieckim). Po wybraniu noclegu, który Ci odpowiada, wypełnij formularz i wyślij go do Krzysztofa Sobótki: skuty@footbag.org (proszę nie rezerwować miejsc bezpośrednio).

Camping Majawa jest oddalony od miejsca zawodów o ok 10 km i 4,5 km od centrum miasta. Aby dostać się do miejsca zawodów wsiądź w autobus 186 (kierunek: Tarchomin) i jedź do przystanku PARK KASKADAT (20 minut). Następnie przesiądź się na tramwaj linii 17 (kierunek: Zajezdnia Żoliborz) i jedź do przystanku AWF. Będziesz potrzebował jednego 40-minutowego biletu.

CENY:

Bungalow z łazienką, dla 5 osób: 150 PLN bungalow/noc.

Bungalow z łazienką dla 4 osób: 160 PLN bungalow/noc.

Więcej informacji na http://www.majawa.pl


3. Dom studencki Akademii Wychowania Fizycznego (na miejscu zawodów)

Ta opcja noclegowa, jest bardzo wygodna, gdyż dom studencki znajduje się w obrębie campusu uczelni i jest oddalony od hal sportowych o ok. 200 m. Nie będziesz musiał korzystać z komunikacji miejskiej ani innego środka transportu. Akademik był ostatnio remontowany i oferuje swoim gościom pokoje 1 i 2 osobowe.

CENY (płatność na miejscu):
pokój 1-osobowy: 93 PLN os/noc
pokój 2-osobowy: 81 PLN os/noc

Aby zarezerwować pokój wypełnij formularz i wyślij do Krzysztofa Sobótki: skuty@footbag.org.

Zdjęcia:

Student’s House at the Tournament’s Site (University of Physical Education)Student’s House at the Tournament’s Site (University of Physical Education)Student’s House at the Tournament’s Site (University of Physical Education)