ČFA IFPA Planetfootbag Freedom Footbags Footfighter Represent Longboard Sokol

News

footbag

IFPA World Footbag Championships

Již 29. ročník IFPA World Footbag Championships se bude po čase znovu konat v překrásném srdci Evropy, ve stověžaté matičce Praze. Celá velká footbagová rodina se opět po roce sjede ze všech koutů světa, aby si dohromady užila nezapomenutelný týden zábavy a sportu.

V roce 2003, na prvním mistrovství světa ve footbagu konaném mimo americký kontinent, se na atletickém stadionu Slavie Praha sešlo 220 hráčů a několik tisíc diváků. Po pěti letech budeme pyšně vítat doufejme alespoň stejný počet footbagových nadšenců, profesionálů a diváků, se kterými společně vytvoříme z tohoto turnaje další mezník footbagových dějin.

Stejně jako posledně, i pro nadcházející turnaj jsme zvolili lokalitu, která bude hostit současně freestyle i footbag net soutěže. Kromě toho, během finálového dne, se jen pár kroků od nás dozvíme jména nových Mistrů Evropy ve Freestyle Frisbee. Hrdě oznamujeme, že letošní mistrovství světa se koná pouhých deset minut cesty od Pražského hradu, na Strahově, studentském centru Prahy!

Podrobné informace, fotky a novinky z příprav sledujte na oficálním webu IFPA World Footbag Championships. Lets Rock and Roll!

Schedule

10. - 17. srpna 2008

Od neděle do neděle - celý týden neuvěřitelného footbagového představení!

Náš program zahrnuje všechny footbagové disciplíny, od footbag freestyle přes footbag net.

Na programu momentálně pracujeme a jeho finální verze bude zveřejněna co nejdříve.

Kromě samotných footbagových soutěží připravujeme samozřejmě pro diváky a návštěvníky bohatý doprovodný program

Turnaj

úvod

program

lokace

freestyle

footbag net

freestyle frisbee

sponzoři

organizace


Pro návštěvníky

footbag?

divácký program